Nábytok do obývacie izby, nábytok do spálne | Drevotvar Znojmo – Bytový nábytok

Nábytok do obývačky VARIO – Obývacie steny a knižnice

  Moderný nábytok do obývacej izby, obývacie steny, nábytok do spálne...

Moderný bytový nábytok VARIO
Táto rada obsahuje viac ako 200 prvkov nábytku do obývacích izieb a spální. Z ktorých si každý môže vytvoriť skladbu nábytku podľa svojich predstáv. Jedná sa o nábytok vysokej kvality, ktorý je ponúkaný v dvoch cenových kategóriách. Prevedenie STANDARD sa vyrába z dubovej dyhy, ktorá sa morí na odtiene wenge, dub bielený, orech, mahagón a teak. Prevedenie VÝBER sa vyrába predovšetkým z exotických dýh Jatoba, ORECH AMERICKÝ, ČEREŠŇA AMERICKÁ. Nábytok je osadený kvalitným kovaním značkových firiem BLUM a HETTICH. Na zásuvky sú použité skryté plnovýsuvy TANDEM s tichým dovieraním BLUMOTION alebo bezúchytkové otváranie TIP ON. Sklenené prvky môžu byť v čírom, alebo pieskovanom skle – Satinato. Nohy sú v dvoch typovo odlišných výškových variantoch 20 a 70 mm.

Veľké množstvo domácností je vybavené LCD alebo plazmovými televízormi. Táto rada nábytku ponúka 4 veľkosti televíznych panelov, ktoré sú určené na zavesenie televízora. Panely majú maximum úložných priestorov pre CD a DVD nosiče. V paneloch je tiež miesto pre prehrávače médií. Ak niekomu nevyhovuje televízny panel, môže si televízor zavesiť priamo na stenu. Na uloženie prehrávačov médií potom možno použiť spodnej komody, ktorej čielka majú priehľad pre ovládanie týchto prehrávačov. CD a DVD nosiče je možné výškovo skladať do zásuviek komôd. Podnože jedálnych a konferenčných stolov sa vyrába z nerezovej ocele.

Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, čím Vám odpadne starosť s montážou. Závesné kovanie je výškovo nastaviteľné a vlastnú montáž na stenu je bezproblémová. Ak potrebujete doplniť Váš interiér inými prvkami, alebo Vám niektoré rozmerovo nevyhovujú, ponúkame možnosť výroby atypických prvkov, alebo vykonanie zmien podľa Vašich požiadaviek. Povrchová úprava je prevádzaná systémom Izolácia laku s následným UV vytvrdnutím, čo zabezpečuje vysokú kvalitu a odolnosť povrchu. Jedná sa o najnovšiu technológiu v nábytkárskom priemysle, ktorá je takmer bezodpadová a veľmi šetrná voči životnému prostrediu. Všetky materiály sú certifikované v európskom systéme E1 a sú absolútne hygienicky nezávadné.

Ďalšie informavce nájdete na našom českom webe www.drevotvarznojmo.cz